• Karneval 12.2.2014

• Konečne nastal dlho očakávaný deň, kedy sa uskutočnil v našej škole karneval. V popoludňajších hodinách jedáleň privítala niekoľko desiatok masiek. Rodičia, starí rodičia,  učitelia a žiaci sa odrazu ocitli vo svete fantastických, zázračných rozprávkových bytostí. Porota zložená z učiteliek a rodičov mala neľahkú úlohu vybrať spomedzi princezien, čarodejníc, čertov, indiánov a korzárov tie najkrajšie. Najviac všetkých zaujala maska našej štvrtáčky „strapec hrozna“, ktorú si vyrobila spolu s mamičkou. Okrem nej bolo vyhodnotených 25 masiek, ktoré boli ocenené vecnými cenami. Deti, ktoré sa neumiestnili, nemuseli smútiť, aj im boli odovzdané sladké odmeny. O dobrú zábavu sa postarala príjemná hudba a rôzne hry a súťaže, ktoré pripravili p. vychovávateľky. Vyvrcholením veselej zábavy bolo losovanie tomboly, na ktoré sa deti aj rodičia veľmi tešili. Každý dúfal, že práve jeho tombolový lístok bude vylosovaný.

Všetko sa raz končí. Skončil aj náš karneval. Deti odchádzali spokojné a s predsavzatím, že sa o rok prídu zabaviť znovu.