Počas celého školského roka sa žiaci 2. až 4. ročníka zapájali do matematickej súťaže Maksík, ktorá pozostávala z piatich súťažných kôl. V každom kole deti riešili zaujímavé úlohy, pri ktorých si precvičili nielen počítanie, ale aj logické myslenie. Teší nás, že sa do súťaže zapojilo veľa šikovných žiakov, ktorí počas celého roka svedomito pracovali a úspešne zvládli všetky výzvy. Všetkým účastníkom ďakujeme za ich snahu a vytrvalosť, úspešným riešiteľom srdečne blahoželáme.
Titul najmúdrejší Maksáčik získali:
Simonka Jenisová -2 B
Sofia Beck- 2.B
Dejan Čekan- 3.B
Tobias Balog- 3.B
Patrik Podolský- 4.A
Viktória Jenisová- 4.B
Veríme, že sa s Maksíkom stretneme opäť aj v budúcom školskom roku.