• Krajské kolo Biologickej olympiády - kategória C

• Dňa 13.03.2015 sa uskutočnilo v Nitre krajské kolo biologickej olympiády – kategória C. Zúčastnili sa ho víťazi obvodných kôl v projektovej a teoreticko- praktickej časti, v každej 14 žiakov. Medzi nimi boli aj dvaja naši žiaci – Janka Kocianová a Jakub Hatina, obaja z VIII.A triedy. Janka nás reprezentovala s projektom s názvom Chov koní a Jakub s projektom pod názvom Plesne. Žiaci svoj projekt odprezentovali pred porotou, ktorú tvorili pedagógovia z UKF v Nitre. Janka s Jakubom svoj projekt pred porotou veľmi pekne predniesli, obhájili a zodpovedali na všetky otázky poroty. Tá nakoniec, po spočítaní bodov za jednotlivé časti projektu, vyhodnotila poradie účastníkov. Jakub obsadil 3. miesto a Janka sa umiestnila na 7. mieste. Obom blahoželáme ku krásnemu umiestneniu a prajeme ešte veľa nových „biologických nápadov“ pre nové projekty.

+421915774392
      • Robotnícka 25, 953 01 Zlaté Moravce